דף הבית » אנציקלופדיה » אטרקציות לילדים ב-Argos, Mycenae and Tiryns – Mycenaen/אתרים ארכיאולוגיים יווניים

אטרקציות לילדים ב-Argos, Mycenae and Tiryns – Mycenaen/אתרים ארכיאולוגיים יווניים

אטרקציות לילדים ב-Argos, Mycenae and Tiryns - Mycenaen/אתרים ארכיאולוגיים יווניים

ארגוס

ארגוס היא עיר עתיקה באזור הפלופונס ביוון. זוהי אחת הערים העתיקות בעולם, עם היסטוריה שתחילתה בתקופת הברונזה. העיר היא ביתם של אתרים ארכיאולוגיים רבים, כולל המצודה העתיקה של ארגוס, מקדש הרה ומקדש אפולו. ישנם גם מספר מוזיאונים וגלריות בעיר, שהם נהדרים לילדים לחקור. אחת האטרקציות הפופולריות ביותר לילדים בארגוס היא המוזיאון הארכיאולוגי של ארגוס. מוזיאון זה מכיל אוסף של חפצים מההיסטוריה הארוכה של העיר, כולל כלי חרס, פסלים ומטבעות. ילדים יכולים גם לחקור את התערוכות האינטראקטיביות של המוזיאון, המספקות תובנה על העבר של העיר. אטרקציה נהדרת נוספת לילדים בארגוס היא גן החיות של ארגוס. גן החיות הזה הוא ביתם של מגוון בעלי חיים, כולל אריות, נמרים ופילים. ילדים יכולים גם לחקור את התערוכות החינוכיות של גן החיות, המספקות תובנה על חייהם של בעלי החיים.

מיקנה

מיקנה היא עיר עתיקה באזור הפלופונס ביוון. הוא ביתם של כמה מהאתרים הארכיאולוגיים החשובים בעולם, כולל שער האריות המפורסם ואוצר אטריוס. ילדים יכולים לחקור אתרים אלה וללמוד על ההיסטוריה והתרבות של הציוויליזציה המיקנית. המוזיאון הארכיאולוגי של מיקנה הוא אטרקציה נהדרת לילדים במיקנה. מוזיאון זה מכיל אוסף של חפצים מההיסטוריה הארוכה של העיר, כולל כלי חרס, פסלים ומטבעות. ילדים יכולים גם לחקור את התערוכות האינטראקטיביות של המוזיאון, המספקות תובנה על העבר של העיר. אטרקציה נהדרת נוספת לילדים במיקנה היא האקרופוליס המיקני. המצודה העתיקה הזו היא ביתם של מגוון מונומנטים, כולל שער האריות המפורסם ואוצר אטריוס. ילדים יכולים לחקור את האתר וללמוד על ההיסטוריה והתרבות של הציוויליזציה המיקנית.

טירינס

טירינס היא עיר עתיקה באזור הפלופונס ביוון. הוא ביתם של כמה מהאתרים הארכיאולוגיים החשובים בעולם, כולל החומות הציקלופיות המפורסמות ומקדש פוסידון. ילדים יכולים לחקור אתרים אלה וללמוד על ההיסטוריה והתרבות של הציוויליזציה המיקנית. המוזיאון הארכיאולוגי של טירינס הוא אטרקציה נהדרת לילדים בטירינס. מוזיאון זה מכיל אוסף של חפצים מההיסטוריה הארוכה של העיר, כולל כלי חרס, פסלים ומטבעות. ילדים יכולים גם לחקור את התערוכות האינטראקטיביות של המוזיאון, המספקות תובנה על העבר של העיר. אטרקציה נהדרת נוספת לילדים בטירינס היא האקרופוליס של טירינס. המצודה העתיקה הזו היא ביתם של מגוון מונומנטים, כולל החומות הקיקלופיות המפורסמות ומקדש פוסידון. ילדים יכולים לחקור את האתר וללמוד על ההיסטוריה והתרבות של הציוויליזציה המיקנית.

פעילויות לילדים

יש מגוון פעילויות לילדים בארגוס, מיקנה וטירינס. ילדים יכולים לחקור את האתרים הארכיאולוגיים והמוזיאונים, וללמוד על ההיסטוריה והתרבות של הציוויליזציה המיקנית. הם יכולים גם לבקר בגני החיות ולחקור את התערוכות האינטראקטיביות. בנוסף, יש מגוון פעילויות חוצות הזמינות לילדים באזור. ילדים יכולים לצאת לטיולי הליכה, לרכוב על אופניים ולשחות בהרים ובחופים הסמוכים. הם יכולים גם לחקור את היערות הסמוכים ולהשתתף במגוון ספורט מים. לבסוף, יש מגוון פעילויות תרבותיות הזמינות לילדים בארגוס, מיקנה וטירינס. ילדים יכולים לבקר בשווקים המקומיים ולחקור את האומנות והמאכלים המסורתיים. הם יכולים גם לקחת חלק בפסטיבלים ובחגיגות מסורתיות, וללמוד על התרבות והמנהגים המקומיים.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן