דף הבית » בינג’ » אטרקציות לילדים באבו סימבל, מצרים

אטרקציות לילדים באבו סימבל, מצרים

אטרקציות לילדים באבו סימבל, מצרים

המקדש הגדול של רעמסס השני

הִיסטוֹרִיָה

המקדש הגדול של רעמסס השני הוא אחד המונומנטים המרשימים ביותר באבו סימבל. הוא נבנה על ידי רעמסס השני במאה ה-13 לפני הספירה כדי להנציח את ניצחונו בקרב על קדש. המקדש מוקדש לאלים אמון, רא-חורכתי ופתח, וכן לרעמסס השני עצמו. המקדש מעוטר בתבליטים המתארים את מסעותיו הצבאיים של רעמסס השני ואת יחסיו עם האלים.

מה לראות

המקדש הגדול של רעמסס השני הוא אתר חובה למבקרים באבו סימבל. המקדש מלא בגילופים ובתבליטים מורכבים, והכניסה נשמרת על ידי ארבעה פסלים ענקיים של רעמסס השני. בתוך המקדש, המבקרים יכולים לחקור את אולם ההיפוסטייל, המקדש והחדרים הפנימיים.

פעילויות לילדים

המקדש הגדול של רעמסס השני הוא מקום נהדר לילדים לחקור. ילדים יכולים ללמוד על ההיסטוריה של המקדש ועל האלים שהוא הוקדש להם. הם יכולים גם לחקור את התבליטים והפסלים, ולקחת חלק בפעילויות אינטראקטיביות כמו ציור וצביעה.

המוזיאון הנובי

הִיסטוֹרִיָה

המוזיאון הנובי ממוקם באבו סימבל ומוקדש להיסטוריה ולתרבות של העם הנובי. המוזיאון הוקם בשנת 1997 והוא ביתם של מגוון חפצים, כולל כלי חרס, תכשיטים ופסלים. במוזיאון יש גם ספרייה ומרכז מחקר.

מה לראות

המוזיאון הנובי הוא מקום נהדר לילדים לחקור. במוזיאון מוצגים מגוון חפצים, כולל כלי חרס, תכשיטים ופסלים. ילדים יכולים גם לחקור את הספרייה ובמרכז המחקר, ולקחת חלק בפעילויות אינטראקטיביות כגון ציור וצביעה.

פעילויות לילדים

המוזיאון הנובי הוא מקום נהדר לילדים לחקור. ילדים יכולים ללמוד על ההיסטוריה והתרבות של העם הנובי, ולחקור את החפצים המוצגים. הם יכולים גם לקחת חלק בפעילויות אינטראקטיביות כמו ציור וצביעה.

אטרקציות אחרות

מלבד המקדש הגדול של רעמסס השני והמוזיאון הנובי, יש עוד הרבה אטרקציות לילדים באבו סימבל. אלה כוללים את מופע הקול והאור של אבו סימבל, פסטיבל השמש של אבו סימבל ומתחם מקדש אבו סימבל.צפו בסרטונים על אטרקציות לילדים באבו סימבל, מצרים

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן